14 czerwca poznaliśmy wyniki konkursu literackiego Planeta Izabelin.
Decyzją jury trzy zwycięskie tytuły w tegorocznej edycji to:
"Raz, dwa, psy cztery" - Agnieszka Elbanowska, ilustr. Nika Jaworowska-Duchlińska, Wydawnictwo BIS
"Bury i Bar. Wilk z lasu i pies ze schroniska" - Aleksandra Struska-Musiał, ilustr. Marta Rydz-Domańska, Wydawnictwo BIS
"Wylinka" - Wit Szostak, ilustr. Aleksandra Krzanowska, wydawnictwo Powergraph
Podobnie jak w zeszłym roku, swój werdykt ogłosiło też jury dziecięco-młodzieżowe, które również - niezależnie - zdecydowało się nagrodzić książkę "Wylinka" Wita Szostaka.